Haus Deweloper logo

Haus Deweloper działa w zakresie budownictwa deweloperskiego, obsługi inwestycji i usług ogólnobudowlanych. Każdy projekt traktujemy jak najważniejsze wyzwanie w historii firmy. Całym procesem deweloperskim kierujemy w sposób sprawny, kompetentny i elastyczny dla Nabywcy. Zadowolenie Nabywcy jest dla nas najważniejsze dlatego stosujemy materiały budowlane wysokiej jakości, wykorzystując najnowsze technologie.

Inwestycje są realizowane zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie Deweloperskiej. Są w pełni kontrolowane przez Bank, a środki wpłacane przez Nabywców lokowane są na osobnych rachunkach powierniczych.

Firma HAUS Deweloper w 2015 roku zrealizowała inwestycję w Opolu przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2 pod nazwą Zielone Tarasy.
To budynek wielorodzinny składający się z 23 lokali mieszkalnych, garażu podziemnego i placu zabaw. Prace budowlane i wykończeniowe trwały od sierpnia 2015 roku do października 2016 roku. Wszystkie lokale zostały sprzedane do momentu ukończenia budowy.

W 2017 roku rozpoczęto realizację inwestycji pod nazwą Apartamenty Natura. To osiedle składające się z czterech budynków mieszkalnych charakteryzujących się efektowną bryłą budynków i niestandardowymi rozwiązaniami w postaci prywatnych tarasów na dachach budynków i ogrodów na parterze. Każdy z nich posiada garaż podziemny oraz komórki lokatorskie. Łącznie 125 lokali mieszkalnych. Inwestycja w całości zrealizowana i sprzedana w I kwartale 2020 roku.

W sierpniu 2019 roku firma Haus Deweloper Sp. zo.o. Sp. kontynuując myśl o ekologicznych rozwiązaniach i naturalnym wkomponowaniu budynków w zielone otoczenie, rozpoczęła pierwszy etap – budynek A wchodzący w skład osiedla pod nazwą Apartamenty Natura 2. Inwestycja składa się z trzech powtarzalnych budynków oznaczonych symbolami A, B, C – łącznie 192 lokale mieszkalne z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.
Ponadto należy zaznaczyć, że osiedla Apartamenty Natura i Apartamenty Natura 2 tworzą kompleksowy wycinek przyszłej nowej dzielnicy Opola, którą cechuje niska zabudowa, spokój, dużo zieleni oraz bliskość do centrum miasta.

W styczniu 2020 roku firma poczyniła kolejne kroki rozwojowe zakupując grunt pod osiedle wielorodzinne w Nysie, nad którym trwają obecnie intensywne prace projektowe 8 budynków wielorodzinnych – łącznie 450 lokali mieszkalnych z towarzyszącymi lokalami usługowymi i przedszkolem.

Na przełomie 2021 i 2022 roku rozpoczęła realizację osiedla Domy Natura w Opolu – 15 domów dwukondygnacyjnych w zabudowie szeregowej: 5 pokoi, 111m2, garaż i miejsce postojowe. Domy będą wyposażone w nowoczesne i ekologiczne ogrzewanie w postaci pompy ciepła wraz z rekuperacją.

Haus Deweloper Roman Prodlik tel. 604 563 337, mail haus@firma.pl, www hausdeweloper.pl,  ul. Żeromskiego 1, 45-052 Opole